Akcesoria hotelowe

Pragniesz stworzyć wyjątkowy hotel? Miejsce, w którym każdy Klient będzie czuł się komfortowo i wyjątkowo oraz do którego chętnie wróci? Oprócz usług wysokiej jakości musisz w swoim hotelu zapewnić odpowiednie wyposażenie.

Nasz sklep powstał z myślą o wszystkich tych, dla których ważna jest estetyka, jakość i funkcjonalność produktów. Naszym nadrzędnym celem jest podnoszenie standardów wyposażenia hoteli i pensjonatów. Wyposażenie hoteli oferowane w naszym sklepie to szeroka gama produktów, które idealnie sprawdzą się w poszczególnych pomieszczeniach hotelowych. Bogaty asortyment obejmuje m.in. elementy wyposażenia pokoju hotelowego (m.in. ręczniki, kołdry, poduszki), akcesoria hotelowe (m.in. wózki serwisowe, wózki bagażowe, słupki odgradzające), konfekcję stołową (m.in. obrusy, nakładki, bieżniki). Z pewnością każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Jesteśmy bezpośrednim importerem oferowanych produktów (mebli konferencyjno-bankietowych oraz akcesoriów hotelowych). Część oferty wykonujemy we własnym zakresie. W jednym i drugim przypadku dbamy o to, by dostarczać naszym Klientom bogaty asortyment, wyjątkowy, trwały i oryginalny.

Gwarantujemy Państwu atrakcyjne ceny przy zachowaniu wysokiej jakości produktów.

Wyświetlanie jednego wyniku

Wyświetlanie jednego wyniku